З нагоди Дня Героїв Небесної Сотні 20 лютого у малій залі Палацу культури і творчості відбулася літературно-музична композиція «Вони загинули за Україну» за участю Українського народного оркестру та солістів Полтавської обласної філармонії.

Віддати належну шану безсмертному подвигу, патріотизму та мужності людей, які виступили на захист демократії, прав і свобод, завітали заступник міського Надія Угнічева, депутати міської ради, учні навчальних закладів, мешканці міста.

Хвилиною мовчання вшанували присутні Героїв Небесної Сотні, тих, хто загинув заради нашого світлого майбутнього.

Літературно-музична композиція «Вони загинули за Україну» Українського народного оркестру Полтавської обласної філармонії – художній керівник і диригент, заслужений працівник культури України Микола Жорновий – складалася із творів вітчизняної класики, української інструментальної та вокальної музики. Відомі українські пісні звучали у виконанні солістів – Олени Шевченко та Ігоря Години.