23 січня 2014 року Дмитрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів відсвяткувала 25-річчя. Урочистості пройшли в актовій залі школи, куди завітали почесні гості: заступник Комсомольського міського голови Н.Д.Угнічева, Дмитрівський сільський голова А.І.Прядко, начальник відділу освіти І.В.Шошина,  директор Благодійного фонду "Полтавського ГЗК" В.Д.Мінязев, генеральний директор ТОВ «Біланівський ГЗК»

Роберт Ендрю Гарік, комерційний директор ТОВ «Єристівський ГЗК» Ю.В.Хіміч, директор ТОВ «Агрофірма «Ворскла» В.Ю.Габовда.  Під час святкового дійства гості й господарі дізналися про історію навчального закладу, учасників побудови школи 25 років тому, ознайомилися із досягненнями школярів і педагогів сьогодні, із важливими віхами в житті Дмитрівської ЗОШ.

Звертаючись із вітальним словом до шкільної громади, директор школи В.Г.Брижань сказав, що історія Дмитрівської школи сягає далекого 1878 року, коли в селі було створено царське училище; подякував учителям, які брали участь у будівництві школи, які запроваджували традиції навчального закладу і пронесли їх через десятиліття.

Щиру вдячність висловив колективу за примноження слави школи, за збереження її багатих звичаїв і традицій. Віктор Григорович подякував сільському голові А.І.Прядко, адміністрації ВАТ «Полтавський ГЗК», ТОВ «Єристівський ГЗК», ТОВ «Біланівський ГЗК», приватним підприємцям за допомогу школі.

Н.Д.Угнічева привітала всю громаду з днем народження навчального закладу, побажала колективу щедрих жнив на освітянській ниві й від імені міського голови С.А.Супруна вручила трудовому колективу Дмитрівської школи Подяку виконавчого комітету Комсомольської міської ради за високі досягнення в реалізації державної політики в галузі національної .

освіти, навчанні та вихованні підростаючого покоління, вагомий внесок у розвиток освіти, широке впровадження в практику інноваційних технологій  Щиросердечні вітання лунали в урочистій залі від почесних гостей святкового заходу.

Яскраві номери художньої самодіяльності, вітальні адреси сьогоднішніх учнів і колишніх випускників стали окрасою урочистостей.