У дитячому спортивно-оздоровчому центрі «Горизонт» побувала делегація на чолі із в.о.заступника голови керівника апарату Полтавської обласної державної адміністрації Романом Чабановським, начальником відділу у справах сім’ї і молоді ПОДА Наталією Шкоденко. До складу делегації входили заступник міського голови м.Кременчука Віктор Малецький, начальник управління у справах сім’ї, дітей та молоді Кременчуцької міськради Ольга Усанова, директор дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Зоряний» Геннадій Чурін, представники засобів масової інформації м.Кременчука.

Заступник міського голови Надія Угнічева, директор ДСОЦ «Горизонт» Наталія Мартинович розповіли про підготовку закладу до оздоровчого туру-2014, провели екскурсію територією центру, оглянули кімнати гігієни, пральню, тренажерний кабінет, перший і другий корпус, їдальню, площадку сонячних батарей, спортивні площадки. У ході розмови розповіли про використання бюджетних коштів, які виділені на модернізацію оздоровчого центру, представили закуплену побутову техніку, ознайомили із ходом робіт із реконструкції четвертого й сьомого корпусів.

У методичному кабінеті презентували матеріали, напрацьовані за роки роботи центру, програми оздоровлення профільних змін улітку 2014 року.

По закінченні зустрічі представники ЗМІ задали питання Роману Чабановському й  Наталії Шкоденко щодо перемоги ДСОЦ «Горизонт» у конкурсі на закупівлю послуг щодо тимчасового розміщування під час відпусток та інші послуги щодо тимчасового розміщування (послуги позаміських дитячих закладів оздоровлення та відпочинку), прогнозів у підсумках обласного конкурсу соціальних проектів.