19 березня у великій залі міськвиконкому відбулися 2-і дитячі громадські слухання «Виховання свідомого користувача послуг – шлях до Європи».

Слухання проходили в рамках святкування Всесвітнього дня водних ресурсів На захід були запрошені представники міської влади, екологічної інспекції, водоканалу, учні та вчителі загальноосвітніх шкіл.

Міський голова С.А. Супрун у вітальному слові зазначив, що учнівська молодь міста усвідомлює значимість проблеми, яку вони зібрались обговорити. Він подякував дітям за активну життєву позицію, зокрема важливість свідомого ставлення до проблем збереження водних ресурсів та економії питної води.

Учень 7-б класу гімназії ім. В.Нижниченка Віталій Дроник та учениця 9-в класу НВК ім.. Бугаєвської поділилися досвідом роботи своїх навчальних закладів з питання виховання свідомого водокористувача. Так, у кожній з шкіл практикується проведення екскурсій до міського водоканалу, проходять шкільні громадські слухання з даного питання та обговорення на засіданнях екологічного загону, учні пишуть наукові роботи в секції екології МАН, організовують виступи екологічних бригад, проводять конкурси творі та малюнків.

Головний спеціаліст підприємства «Кременчукводоканал» В. Становська поінформувала про підсумки Всеукраїнського конкурсу «До чистих джерел». Вона вручила Почесну грамоту Міністерства охорони навколишнього середовища начальнику міського водоканалу О.І. Яценку, також грамотою нагороджена спеціаліст відділу із зв’язків з громадськістю водоканалу В.В. Савченко.

Подяками та книгами керівництво водоканалу нагородило екологічні загони: ЗОШ №1 «Чомусики», ЗОШ №2 «Комек», гімназії ім.. Нижниченка «Краплинка», ЗОШ № 4 «Капітошки», НВК ім.Бугаєвської «Екологічна варта»,ЗОШ №6 «Слідопит», ЦДтаЮТ та Дитячу художню школу.

Еколого – пошуковий загін «Краплинка»(гімназія ім. Нижниченка) привітав усіх присутніх на заході з днем працівників ЖКГ та Всесвітнім днем води, а учениця цього ж навчального закладу Аня Божко подарувала музичний дарунок – пісню.

Звернення учасників дитячих громадських слухань до громади м. Комсомольська, присвячених Всесвітньому Дню води:

Шановна громадо!

Сьогодні ми, юні екологи, звертаємося до всіх небайдужих за наше щасливе майбутнє:

Питна вода – найбільша цінність для людства. То ж цінуйте її!

Вода в квартирі – це безцінний дар природи, помножений на працю багатьох людей. То ж бережіть її!

Вода – це товар, який має свою ціну і за який треба сплачувати вчасно!

Пам’ятайте!

1. 372 працівники водоканалу дбають про забезпечення міста доброякісною питною водою;
  2. жителі 20724 квартир та 419 дворів приватного сектора користуються його послугами;
  3. 21000 куб.м. питної води за добу споживає наше місто;
  4. 2 грн. 28 к. ми сплачуємо за 1 куб.м. питної води.

Існує пільговий тариф!

1 грн. 94 к. за 1куб.м. води для тих, хто сплачує за послуги до 25 числа поточного місяця.

Своєчасна сплата за воду гарантує нам її якість!