Дев\'ята сесія Комсомольської міської ради шостого скликання

alt25 травня у великій залі виконкому пройшла чергова сесія Комсомольської міської ради. На початку сесії депутати прийняли звернення Комсомольської міської ради до начальника управління державного департаменту України з питань покарань у Полтавській області Ісаєва М.В., яке озвучила лікар-епідеміолог міської санітарно-епідеміологічної служби Гончарова Н.П. В ньому йшлося про стан захворюваності по м.Комсомольську на туберкульоз. Так, за 1-й квартал 2011 року в порівнянні з аналогічним періодом минулого року захворюваність на туберкульоз зросла на 126 %. Значною мірою це пов’язано з перебуванням засуджених, хворих на туберкульоз, у Комсомольському виправному центрі (КВЦ-136). За останні 3 роки в колонії перебувало 52 хворих туберкульозом, з них – 11 осіб з відкритою формою туберкульозу. За цей період смертність від туберкульозу серед комсомольчан зросла втричі. Тож, у зверненні акцентувалась увага на питанні недопущення в КВЦ-136 засуджених, які хворі на туберкульоз. Звернення від імені депутатів підписав міський голова.

Наступним питанням, до розгляду якого перейшли депутати, було фінансове. Вони затвердили звіт про виконання міського бюджету за 1-й квартал 2011 року та внесення змін до показників міського бюджету на 2011 рік. Заступник начальника бюджетного відділу Артемчик І.М. зазначила, що міський бюджет по доходах за 1-й квартал 2011 року виконаний у сумі 48 128 072, 09 грн. при плані 44 423 020, 00 грн., або на 108,34%. Без врахування трансфертів виконання плану становить111,33%. До загального фонду міського бюджету надійшло 41 178 743, 39 грн, що на 2 843 033,69грн. більше запланованого(7,42%). Основними джерелами податкових надходжень до міського бюджету є податок з доходу фізичних осіб, питома вага якого складає 54,9% в сумі доходів загального фонду, плата за землю 17,3%, офіційні трансферти – 24,3%. Найбільшим платником податків є ВАТ «Полтавський ГЗК». Майже половину надходжень від податку з доходів фізичних осіб та 90% коштів від сплати за землю надходить від основного підприємства міста.

Далі депутатами була затверджена міська Програма організаційного забезпечення діяльності міського суду на 2011 – 2015 роки.

З питань інвестицій та будівництва члени депутатського корпусу розглянули та затвердили ряд рішень по будівництву спортивних майданчиків. На сесії були також розглянуті та прийняті рішення з питань дозвільних процедур та архітектури і містобудування.