31 січня депутат Полтавської обласної ради від міста Горішні Плавні, перший заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації Андрій Пісоцький відвідав Горішні Плавні з черговим робочим візитом.

Провів у місті прийом громадян з особистих питань. У ході прийому піднімалися питання стосовно фінансової підтримки з обласного бюджету Центру соціальної підтримки дітей та сімей «Надія», надання матеріальної допомоги громадянам на лікування. Андрій Пісоцький зазначив, що питання можливості підтримки Центру планує винести на розгляд депутатів на засідання сесії Полтавської обласної ради найближчим часом.  Депутат Полтавської обласної ради Андрій Пісоцький, міський голова Дмитро Биков, секретар Горішньоплавнівської міської ради Сергій Дорота, начальник управління з інвестицій та будівництва Олександр Кравченко провели виїзну робочу нараду, у ході якої оглянули хід будівництва шкільного стадіону СЗОШ № 4 та СЗОШ № 5.

Андрій Пісоцький відзначив: «Проект майже завершено. Результатом задоволений. Збудовано футбольне поле (105 м х 70 м), майданчики для волейболу, баскетболу, гри в боча та вуличних тренажерів, встановлено ряд сидінь для тренерів та гравців. Навколо стадіону зведено огорожу, встановлено 8 оцинкованих опор, 11 LED-світильників потужністю 50 Вт. На реалізацію проекту 4,5 млн грн виділено Державним фондом регіонального розвитку, 1 млн грн – фінансова підтримка, надана депутатом Полтавської обласної ради від нашого міста Вячеславом Мінязевим, 5,1 млн грн – кошти міського бюджету».