05 грудня територіальна громада Горішніх Плавнів відзначила День Збройних сил України.

Урочистості з нагоди свята відбулися в малій залі Палацу культури і творчості, де були присутні військовослужбовці, ветерани, учасники бойових дій на Сході України та учасники військових операцій на території інших держав, їх близькі, рідні, друзі, студенти Політехнічного коледжу КНУ імені Михайла Остроградського, Вищого професійного гірничо-будівельного училища, учні 11 класів, активна громадськість, ЗМІ.

Привітати всіх із святом завітали перший заступник міського голови Олександр Чуприна, заступник міського голови Надія Угнічева, військовий комісар Горішньоплавнівського об’єднаного міського військового комісаріату, підполковник Едуард Марченко, депутат Горішньоплавнівської міської ради, начальник відділу культури, спорту і туризму Ірина Зеленська.

Гостей у фоє малої зали зустрічав муніципальний духовий оркестр. Присутні переглянули відеоролик про 25 десантно-штурмову  бригаду, яка більше ніж пів року утримувала позиції на Сході. Хвилиною мовчання вшанували воїнів, загиблих під час бойових дій на Сході України: Олександра Шалесного, Олександра Білоконя, Сергія Гирмана, Віталія Кондакова, Миколу Зайцева, Євгенія Волошина, тих, хто віддав життя за незалежність країни й мир. Вшанували батьків Сергія Гирмана, які були присутні на урочистостях, від імені територіальної громади вручили квіти.

Захисників Вітчизни вітав перший заступник міського голови Олександр Чуприна, який побажав військовим здоров’я, мужності, зростання професійної майстерності, матеріально-технічної бази й миру.

Військовий комісар, підполковник Едуард Марченко відзначив зростання потужностей Збройних сил України, подякував міській адміністрації й спонсорам за підтримку, побажав військовим і їх родинам благополуччя й добробуту.

З вітальними словами звернулися до присутніх голова Всеукраїнської громадської організації «Серця Кіборгів» Анатолій Свирид, військовослужбовці 25-ї десантно-штурмової бригади Олександр Кожемяка, В’ячеслав Рубель. Анатолій Свирид від імені ГО «Серця Кіборгів» вручив відзнаки військовим: Андрію Дуканичу, Володимиру Киценку, Євгену Метьолкіну, В’ячеславу Рубелю, Валерію Котенку.

З нагоди свята з чудовою концертною програмою виступили творчі колективи Палацу культури і творчості, які забезпечили всім присутнім гостям гарний настрій.