16 лютого в День єднання, оголошеного державним святом Указом Президента України №53/2022 «Про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства» від 14.02.2022, на Театральній площі Горішніх Плавнів зібралася міська громада для підняття Державного Прапора й виконання Державного Гімну.

На урочистий захід завітали міський голова Дмитро Биков, секретар Горішньоплавнівської міської ради Сергій Дорота, заступники міського голови Надія Угнічева й Іван Павленко, керуючий справами Світлана Калашнік, члени громадських організацій учасників бойових дій, представники першого відділу Кременчуцького РТЦК та СП і військовослужбовці, громадськість.

Право підняти Державний Прапор України в День єднання надано військовослужбовцям – майору Дмитру Бондарю й головному сержанту Дмитру Чегорці.

Тож нехай наша Батьківщина буде вільною серед країн світу, нехай дарує українцям свободу, щастя, мир і світлу надію.

Мирного неба нам над головою, нехай любов до рідного краю згуртовує нас. Єднаймося, бо в єдності наша сила!