З нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС 14 грудня в малій залі міського Палацу культури і творчості відбулися урочистості за участі міського голови Дмитра Бикова, заступника міського голови Надії Угнічевої, начальника управління соціального захисту населення Світлани Чернявської, начальника відділу культури, спорту і туризму Ірини Зеленської, голови громадської організації «Ветеранів та інвалідів міста Горішні Плавні «Союз Чорнобиль України» Світлани Пекарчук, ліквідаторів-горішньоплавнівців та їх рідних, представників ЗМІ.

Міський голова Дмитро Биков зі словами подяки звернувся до ліквідаторів наслідків страшної катастрофи ХХ століття, які виконали свій обов’язок перед державою, перед власними дітьми, коли мирний атом став неконтрольованим. Невидимий ворог став загрозою для всієї Землі. І саме ліквідатори внесли значущий вклад у збереження життя всього цивілізовано світу. Побажав здоров’я, оптимізму, надії, миру, підвищення соціальних стандартів у державі. Запевнив, що на місцевому рівні ліквідатори завжди будуть мати підтримку й допомогу, відзначив співробітництво з громадською організацією «Ветеранів та інвалідів міста Горішні Плавні «Союз Чорнобиль України». Голові громадської організації Світлані Пекарчук вручив   подарунок – термопот Rotex.

За активну громадську позицію у вирішенні питань соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок техногенної катастрофи, та з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС Подяки міського голови оголошено ліквідаторам наслідків аварії на ЧАЕС: Анатолію Голіку, Василю Давискибі, Володимиру Жеглатому, Валерію Калюжному, Олегу Кущеву, Григорію Стульківському, Анатолію Стороженку, Олександру Токарю.

Голова громадської організації «Ветеранів та інвалідів міста Горішні Плавні «Союз Чорнобиль України» Світлана Пекарчук привітала ліквідаторів, побажала здоров’я, радості, щастя, миру, сімейного затишку. Подякувала за дієву підтримку й допомогу міському голові Дмитру Бикову і його команді, корпусу депутатів, народному депутату України Костянтину Жеваго, голові правління ПрАТ «Полтавський ГЗК» Віктору Лотоусу, директору Благодійного фонду «Полтавського гірничозбагачувального комбінату» Вячеславу Мінязеву.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять захисників-чорнобильців.

Творчі колективи Палацу культури і творчості привітали ліквідаторів-чорнобильців чудовою концертною програмою.