У День вшанування учасників бойових дій на території інших держав 15 лютого 2017 року відбулося урочисте покладання квітів, вінків до меморіальної споруди «Воїнам-інтернаціоналістам».

Представники громадської організації «Міська спілка ветеранів Афганістану «Учасників бойових дій», органи місцевого самоврядування, на чолі з міським головою Дмитром Биковим, члени інших громадських організацій, трудові колективи ПрАТ «Полтавський ГЗК» і ТОВ «Єристівський ГЗК», учнівська молодь Горішніх Плавнів прийшли вшанувати пам’ять ветеранів далекої афганської війни й учасників антитерористичної операції на Сході України.

Хвилиною мовчання усі присутні разом з ветеранами вшанували пам’ять загиблих учасників бойових дій.

Яскраві квіти вічної пам’яті й глибокої пошани лягли до підніжжя меморіальної споруди «Воїнам-інтернаціоналістам».

Також усі бажаючі по завершенні заходу відвідали польову кухню, де спробували смачну кашу.