З нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав 15 лютого відбулося покладання квітів, вінків до меморіальної споруди «Воїнам-інтернаціоналістам».

Представники громадської організації «Комсомольська міська спілка ветеранів Афганістану «Учасників бойових дій», міська влада, на чолі з міським головою Дмитром Биковим, члени інших громадських організацій, трудові колективи ВАТ «Полтавський ГЗК» і ТОВ «Єристівський ГЗК», учнівські молодь прийшли вшанувати пам’ять ветеранів далекої афганської війни й учасників антитерористичної операції.

Усі присутні разом з ветеранами вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання. Комсомольчани поклали яскраві квіти вічної пам’яті й глибокої пошани до меморіальної споруди «Воїнам-інтернаціоналістам».

По завершенні покладання усіх бажаючих запросили на польову кашу.