Шановні учасники бойових дій!

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Двадцять сім років тому останній солдат покинув афганську землю. Цього дня ми вшановуємо тих, кому довелося воювати в чужих країнах, виконуючи свій військовий та громадянський обов’язок.

180 учасників бойових дій проживає в місті Комсомольську. Через «афганську» неоголошену війну пройшов 121 наш земляк. 4 комсомольських юнаки більше ніколи не переступлять поріг рідної домівки, 36 героїв-земляків не дожили до сьогоднішнього дня. Ми схиляємо голови перед тими, хто пройшов вогняне горнило бойових дій в Афганістані та інших «гарячих» точках планети.

Ваші хоробрість, високий професіоналізм, надійність і благородство сьогодні служать прикладом для захисників територіальної цілісності на Сході України, які своїм життям і кров’ю стверджують мир на українській землі.

Спасибі вам, шановні учасники бойових дій, за мужність і героїзм, за високу громадянську відповідальність.

Бажаємо усім, хто пройшов нелегкий бойовий шлях, міцного здоров’я, миру, успіхів у праці та добробуту в родинах.

Міський голова Дмитро Биков