До дня вшанування пам’яті воїнів-інтернаціоналістів у місті було проведено ряд заходів.

15 лютого 2013 року у ДЮСШ №1 відбувся турнір з боксу, присвячений річниці виведення радянських військ з Афганістану.

З метою патріотичного виховання підростаючого покоління воїни-інтернаціоналісти відвідали міські школи.

о 13.00 у Комсомольську біля пам\'ятного знаку воїнам-афганцям відбулося урочисте покладання вінків та квітів, присвячене 24-й річниці виведення радянських військ з Афганістану.

Вшанувати пам’ять загиблих та віддати шану учасникам бойових дій прийшли представники міської влади, члени Комсомольської міської організації Полтавського обласного відділення Української спілки ветеранів Афганістану, ветерани, рідні та близькі воїнів-афганців, громадськість, учнівська молодь.

Біля пам\'ятного знаку воїнам-афганцям вишикувався почесний караул. В урочистому заході взяв участь військовий духовий оркестр. Полеглих воїнів ушанували хвилиною мовчання, пролунав військовий салют. До меморіалу лягли розкішні вінки, живі квіти. На завершення урочистих заходів всіх присутніх запросили до польової кухні, щоб пригостити солдатською кашею.
Урочистий захід було організовано відділом культури та туризму виконкому Комсомольської міської ради спільно з Комсомольською міською організацією Полтавського обласного відділення Української спілки ветеранів Афганістану, КП «Комсомольський Палац культури і творчості».

16 лютого у Комсомольському Палаці культури і творчості відбувся концерт афганської пісні гурту "Контингент".