Другий місяць осені починається з особливої дати – 1 жовтня — Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана, що засвідчує глибоку повагу до найстарших представників громади. Цей день є визначним і особливим, пам\'яткою кожній людині про її історію, стимулом для вшанування і надання підтримки людям похилого віку, ветеранам, пенсіонерам, адже вони найбільше потребують нашої допомоги та уваги.

Тому в Комсомольському міському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) «Калина» вже стало доброю традицією 1 жовтня проводити День відкритих дверей.

Шановні мешканці міста Комсомольська!

Першого жовтня з 9-ої години запрошуємо вас на День відкритих дверей у Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) «Калина».

Ви матимете змогу познайомитися зі спеціалістами, дізнатися більше про соціальні послуги, що надаються структурними підрозділами терцентру, скористатися ними, поставити запитання, які вас хвилюють, цікаво і з користю провести час.

До вашої уваги програма:

· о 09.00 розпочнеться художньо-прикладний вернісаж «Літа таланту – благодать», де будуть представлені творчі роботи майстринь терцентру;

· о 10.00 запрошуємо всіх на танцювальний майданчик. Грає Народний оркестр «Барви» ПКіТ;

· об 11.00 розпочнеться пісенне свято «Роки людині до лиця»;

· о 12.00 запрошуємо наших гостей на чаювання зі святковими пирогами.

Місце проведення: м. Комсомольськ, пров. Молодіжний, 6а, Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) «Калина».

Також з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку:

30.09.2015 р. об 11.00 відбудеться співочий концерт у філії ТЦСО «Калина» с. Дмитрівка за участю гурту «Дмитрівчанка»;

02.10.2015 р. о 10.30 відбудеться концерт «Пісня буде поміж нас» для мешканців мікрорайонів Піддубне, Низи, Золотнище на базі ОСН «Тріада - 24» за участю тріо «Мальви».

Додаткова інформація за телефоном 2-29-14, 3-38-64.

Чекаємо на Вас!

З повагою до мешканців міста адміністрація ТЦСО «Калина»