22 червня, у День скорботи і вшанування пам\'яті жертв війни в Україні, громада міста Комсомольська вшанувала пам’ять воїнів, які захищали державу в роки Другої світової війни.

Учасники церемонії поклали вінки й живі квіти до меморіалу «Вічний вогонь» та вшанували пам’ять полеглих хвилиною мовчання.

У церемонії взяли участь перший заступник міського голови Дмитро Биков, секретар Комсомольської міської ради Світлана Калашнік, заступники міського голови Надія Угнічева, Юрій Муха, представники ветеранських організацій міста, трудових колективів ВАТ «Полтавський ГЗК», ТОВ «Єристівський ГЗК», підприємств легкої промисловості, структурних підрозділів виконкому, небайдужі містяни.

Плинуть роки, але ми завжди будемо схилятися перед мужністю тих, хто відстояв нашу землю у німецько-радянській війні, хто відстоює мир і державний суверенітет сьогодні на Сході України. Події війни не перестають вражати силою народного духу, величчю подвигу.

Пам’ять живих – це продовження життя тих, хто переступив поріг вічності. Вогонь пам’яті вищий за усі обеліски, бо то – вогонь Серця.