15 березня напередодні Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення в малій залі Палацу культури і творчості відбулися урочистості. Привітати  зі святом завітали міський голова Дмитро Биков, перший заступник міського голови Олександр Чуприна, секретар міської ради Сергій Дорота, директор департаменту ЖКГ Петро Василюк.

«Без комунальних підприємств, комунальних служб ні одне місто не може не тільки розвиватися, а й функціонувати. І ця кропітка, щоденна, непомітна, часто невдячна, робота лежить на ваших плечах. Ми щоденно робимо крок уперед, крок до розвитку міста, підвищення рівня комфортності проживання в ньому, ми робимо разом із вами місто затишним для життя. Наше завдання – підвищення рівня послуг, які надаються, підвищення культурного рівня, рівня виконавчої дисципліни і виконання робіт, – підкреслив міський голова Дмитро Биков. – Бажаю вам, працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення, здоров’я, оптимізму, благополуччя й успіхів».

Перший заступник міського голови Олександр Чуприна наголосив, що з галуззю житлово-комунального господарства може бути погано, але без неї жити неможливо. Побажав вдячних клієнтів, жителів нашого міста.

Міський голова Дмитро Биков виконав почесну місію нагородження кращих працівників грамотами і подяками.

Указом Президента України №66/2019 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення» за вагомий особистий внесок у розвиток і реформування житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення, впровадження ефективних форм господарювання, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм присвоєно почесне звання «Заслужений працівник сфери послуг України» Петру Василюку, директорові департаменту Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області.

Постановою Центрального комітету профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення України за №21к від 06 лютого 2019 року з нагоди професійного свята присвоєно почесне звання «Кращий господарник року у вирішенні соціально-економічних питань» директору комунального підприємства «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» Сергію Ярошу.

За вагомі трудові здобутки, якісне виконання службових обов’язків, багаторічну сумлінну працю та з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення Подяки міського голови оголошено працівникам: покрівельнику рулонних покрівель та покрівель із штучних матеріалів 5 розряду КЖРЕП №1 Березняку Олександру, електрозварнику ручного зварювання КВП «Теплоенерго» м.Горішні Плавні» Бігуленку Володимиру, головному спеціалісту відділу фінансів та економіки департаменту житлово-комунального господарства Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області Веселовій Анні, слюсарю з ремонту автомобілів КВП «Теплоенерго» м. Горішні Плавні» Вінніку Сергію, начальнику служби КВПіА КП ВУВКГ Гулаку Ігорю, оператору очисних споруд дільниці «Каналізаційні очисні споруди» КП ВУВКГ Зінченко Тетяні, слюсарю контрольно-вимірювальних приладів та автоматики КВП «Теплоенерго» м. Горішні Плавні» Зубарєву Сергію, лаборанту хімічного аналізу лабораторії контролю якості води та стоків КП ВУВКГ Коваленко Тетяні, вантажнику КП «СпецЕко» Коноваленку Леоніду,  головному економісту КП «Вічність» Косульніковій Світлані, електромонтеру з ремонту та обслуговування електроустаткування КВП «Теплоенерго» м. Горішні Плавні» Лучку Сергію, токарю КВП «Теплоенерго» м. Горішні Плавні» Макріденку Ігорю, майстру дільниці КЖЕП №4 Оноховій Ірині, електромеханіку 1 розряду ПП «Міськліфт» Пасічник Вікторії, головному спеціалісту відділу благоустрою і житла департаменту житлово-комунального господарства Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області Рубан Наталії, водію автотранспортних засобів КП «СпецЕко» Тендері Андрію, електрослюсарю 4 розряду КП «Міськсвітло» Травкіну Анатолію, слюсарю-сантехніку КЖЕП №4 Фоміну Василю, бухгалтеру КЖРЕП № 1 Яструб Олені.

З професійним святом вітали працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення нашого міста екс-голова, Заслужений працівник  сфери послуг України Сергій Супрун, директор управління соціального захисту населення Світлана Чернявська, начальник відділу культури, спорту і туризму Ірина Зеленська, начальник Управління Державної казначейської служби України у м. Горішніх Плавнях Валентина Забело, головний лікар КНП «Центр ПМСД м. Горішні Плавні» Аліна Ковпак.

До привітань працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування яскравими виступами приєдналися творчі колективи міського Палацу культури і творчості.