У Горішніх Плавнях 29 серпня у День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, відбулося урочисте покладання квітів до меморіальної споруди «Землякам – учасникам бойових дій». Участь у заході взяли родини загиблих на Сході України, представники громадських організацій захисників Батьківщини, трудових колективів установ і організацій, міська адміністрація, депутати міської ради, представники громадськості.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам\'ять воїнів, хто поліг на полі бою та пішов із життя, захищаючи незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави.

Квіти вічної пам’яті про полеглих за Батьківщину лягли до підніжжя меморіальної споруди, нагадуючи кожному і всім – мир найцінніший на землі.