8 травня у День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років Горішньоплавнівська міська територіальна громада на чолі з міським головою Дмитром Биковим вшанувала памʼять воїнів, які загинули у роки Другої світової війни.

Поклали живі квіти до меморіалу «Вічний вогонь» у м. Горішні Плавні, до  меморіалу «Пам’ятник загиблим землякам» у мікрорайоні Низи. На міському кладовищі відвідали могилу полеглих героїв-льотчиків і пам’ятник загиблим у Другій світовій війні 1939-1945 років, де хвилиною мовчання вшанували світлу пам'ять бійців. Схилили голови у скорботі біля пам’ятного знака військовим 299 Харківської стрілецької дивізії, які полягли в ході кривавої переправи через Дніпро. Біля військового меморіалу "Їхні імена будуть жити вічно" вшанували світлу пам'ять воїнів, які загинули на російсько-українській війні. Вічна пам’ять загиблим воїнам!

Героям Слава!