21 лютого 2014 року  в розважальному центрі «Медуза» громадська організація «Ніжність» відсвяткувала свій сьомий день народження. Хвилиною мовчання діти й дорослі вшанували пам\'ять загиблих на Майдані.

Від імені міської влади дітей привітала заступник міського голови Надія Дмитрівна Угнічева. Звертаючись до присутніх, Надія Дмитрівна щиро побажала впевненості у своїх силах, наполегливості в подоланні труднощів, витримки й сили духу. Також вручила подарунок для офісу організації.

На свято завітали представники партнерських організацій громадська організація «Команда соціально активних матерів «Макоша», громадська організація «Центр «РОДІС», «Інваспорт», представники бізнес-структур: директор Фонду підтримки підприємництва Валерій Олексійович Горський, президент Спілки підприємців м.Комсомольська Леонід Володимирович Кузьмін, представник фірми "Ваші вікна" Інна Леонідівна Руда.

Рада громадської організації «Ніжність» висловила подяку за допомогу, яку діти отримували протягом семи років діяльності організації. Гостям  урочисто вручили подяки та краватки, футболки з символікою «Ніжності». Усім учасникам свята вручили свіжий номер вісника громадської організації «Ніжність» з інформацією про діяльність.

Для дітей концертну й розважальну програму підготували давні партнери іменинників Комсомольська ЗОШ № 4 та ЦДіЮТ.