Державне свято – День місцевого самоврядування – у Комсомольську відзначили 04 грудня. У малій залі Палацу культури і творчості відбулися урочистості та святковий концерт.

Міський голова Дмитро Биков привітав депутатів, членів виконавчого комітету, працівників структурних підрозділів Комсомольської міської ради, її виконавчого комітету, представників громадських організацій, громадських активістів та волонтерів зі святом, відзначив високу роль громадськості у врядуванні містом. З нагоди Всесвітнього дня волонтерів (05 грудня) та Дня місцевого самоврядування (07 грудня) очільник Комсомольська вручив представникам територіальної громади відзнаки та квіти.

За громадянську мужність, значний вклад у надання допомоги воїнам-учасникам бойових дій на сході, благодійну та волонтерську діяльність та з нагоди Всесвітнього дня волонтерів було оголошено Щиру вдячність виконавчого комітету Комсомольської міської ради:

1. Благодійному фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату»

2. Громаді Архієрейському подвір’ю Свято-Миколаївського собору;

3. Громадській організації «Волонтери Комсомольська»;

4. Громаді Церкви «Слово істини».

Подякою міського голови також відзначено:

1. Голову ГО «Учасники бойових дій на сході України» Кирила Бегейму;

2. Голову Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» Вячеслава Мінязева;

3. Голову ГО «Волонтери Комсомольська» Оксану Бикову;

4. Спеціаліста відділу кадрів ВАТ «Полтавський ГЗК» Аллу Боруцьку;

5. Співробітника Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» Валерія Лисенка;

6. Головного юрисконсульта ТОВ «Єристівський ГЗК» Олега Юренка;

7. Провідного спеціаліста-юрисконсульта Комсомольського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ірину Вірич;

8. Протоієрея Георгія Граба, намісника Архієрейського подвір’я Свято-Миколаївського собору.

За сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, ініціативність, цілеспрямованість, сприяння розвитку територіальної громади м. Комсомольська та з нагоди Дня місцевого самоврядування міський голова Дмитро Биков вручив Подяки:

1. Білоножко Ользі Михайлівні – завідувачу сектору доходів та економічного аналізу фінансового управління Комсомольської міської ради;

2. Дикому Роману Бауржановичу – начальнику відділу комп’ютерного забезпечення та інформаційних систем виконавчого комітету Комсомольської міської ради;

3. Кобиляцькій Галині Олександрівні - головному спеціалісту відділу бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету Комсомольської міської ради;

4. Спорник Олені Олександрівні – головному спеціалісту відділу приватизації та обліку комунального майна департаменту економічного розвитку та ресурсів виконавчого комітету Комсомольської міської ради;

5. Діденко Анні Олексіївні – секретарю керівника Комсомольського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

До привітань з професійним святом приєдналася директор з управління персоналом та побуту ВАТ «Полтавський ГЗК» Олена Бойченко. Від імені керівництва ВАТ «Полтавський ГЗК» висловила вдячність за співпрацю, побажала всім здоров’я, благополуччя, нових звершень на благо громади.

У подарунок для всіх присутніх творчі колективи Палацу культури і творчості підготували чудову концертну програму.