У Комсомольську урочисто відзначили День фізкультури і спорту

Урочистості з нагоди професійного свята – Дня фізкультури і спорту розпочалися в малому залі Палацу культури і творчості. На захід були запрошені міський голова Сергій Супрун, секретар міської ради Світлана Калашнік, заступник міського голови Надія Угнічева, начальник відділу фізичної культури і спорту міськвиконкому Віктор Подрезан, заступник голови відділення Національного Олімпійського комітету України у м. Комсомольську – М.В.Шишліков, голова профспілкового комітету ВАТ «Полтавський ГЗК» Сергій Афонін.

На урочистому заході були присутні інструктори та викладачі з фізичного виховання дошкільних навчальних закладів та навчальних закладів міста, тренери-викладачі ДЮСШ  та їх адміністрація, керівники спортивно-оздоровчих клубів, організатори фізкультурно-спортивної роботи на виробничих підприємствах Комсомольська.

Вручаючи за сумлінну працю, високу творчу, професійну майстерність у вихованні підростаючого покоління та з нагоди святкування Дня фізичної культури і спорту тренерам-викладачам «Подяки міського голови», С.А.Супрун зазначив, що «міська влада завжди намагається по максимуму  приділяти особливу увагу розвитку  фізичної культури і спорту. Введено в експлуатацію стадіон «Гірник», сучасний спортивний комплекс в гімназії ім. В.О.Нижниченка та завершується будівництво  такого ж сучасного спортивного комплексу в ЗОШ №6. Ставимо за мету облаштувати сучасні спортивні майданчики і  в інших загальноосвітніх навчальних закладах міста. Спортсмени Комсомольська гідно представляють наше місто й державу на європейських та світових аренах. Хочеться привітати наших шановних ветеранів фізичної культури і спорту. Це за вашої наполегливої праці в місті будувались спортивні майданчики  та зростали перші переможці обласних та державних змагань».
Голова профспілкового комітету  ВАТ «Полтавський ГЗК» Сергій Афонін вручив нагороди «Кращий організатор фізкультурно-масової роботи ПГЗК» за досягнення в організації фізкультурно-масової роботи на виробництві.   Начальник відділу фізичної культури і спорту міськвиконкому Віктор Подрезан, заступник голови відділення Національного Олімпійського комітету України у м. Комсомольську – М.В.Шишліков засвідчили свою щиру вдячність та повагу ветеранам фізичної культури і спорту Дробнич М.В., Мисаренку Г.Д., Мисаренко В.Я., Казанцевій Л.М., Робок Г.П., Лебідь Г.В., Ямницькому В.Т.

Всі присутні на урочистостях переглянули відеофільм про спортивні  досягнення в місті та з задоволенням подивились виступи дитячих творчих колективів Палацу культури і творчості.