В ході проведення акції «За чисте довкілля» 21 квітня у Комсомольську був проведений «День довкілля».
До нього долучилися працівники НВП «Фероліт», студенти Комсомольського політехнічного технікуму, будівельного та гірничого ліцеїв, клубу «Ветеранів», «Першопрохідників», членів КПУ, учні СШ №1,2,4,6, гімназії  ім. В.О.Нижниченко, НВК ім..Л.І.Бугаєвської , КП «Комсомольський Палац культури та творчості , ОСН «Тріада-21», комунальні служби  та близько 50 підприємств, установ, організацій  міста та приватних підприємців.
В цей день очищено від сміття міський парк відпочинку, лісову частину заказника місцевого значення «Лісові озера» в межах міста, територія кладовища в районі каплички, узбіччя доріг, вивозилися стихійні звалища з мікрорайонів міста та лісу. Обсяг зібраного та вивезеного сміття склав 150 куб.м.
Впродовж акції на території міста КП «Озеленення» висаджено 476 шт. дерев, 704 шт. кущів, упорядковані газони та квітники. Підприємства висадили дерева на закріплених та прилеглих територіях, жителі міста  здійснили посадки зелених насаджень на своїх прибудинкових територіях.
В мікрорайонах міста проводилося фарбування малих архітектурних форм, побілка дерев і бордюрів.
Працівники ВАТ «Полтавський ГЗК» прибрали  «Острів Слави» від сміття та територію біля обеліску Слави в місті, а  також пофарбували меморіальну бойову техніку.
На даний час продовжуються роботи із благоустрою, озеленення та   наведення чистоти у нашому рідному місті.