18 березня відбувся День депутата за темою: «Єдиний медичний простір у місті Комсомольську».

Захід був проведений з ініціативи секретаря Комсомольської міської ради

Н.Р. Карпець. За її словами, ця ідея народилася ще влітку 2009 року при підведенні підсумків координаційної наради Асоціації міст України та громад, яка проходила в м. Комсомольську. Темою наради було окреслення принципів взаємодії сектору медицини з міською владою. Оскільки депутати міської ради 4 та 5 скликань завжди цікавилися питанням надання якісних медичних послуг, і досить часто виникала необхідність вирішення питання додаткового фінансування саме медичної галузі, було вирішено вивчити питання наявності єдиного медичного простору для громадян міста Комсомольська.

Останнім часом чинним законодавством приділяється значна увага саме первинній ланці надання медичної допомоги та розвитку загальної практики сімейної медицини.

Тож почалася екскурсії саме з амбулаторії сімейного лікаря, господарями якої є Микола Григорович та Лідія Борисівна Дяченки. Депутати ознайомилися із засадами роботи амбулаторії, її оснащенням, надходженням коштів та їх використанням, а також перспективою на майбутнє.

Далі депутати відвідали Медичний центр первинної медико-санітарної допомоги. Вони побували в пульмоцентрі, лабораторній службі та педіатричному відділенні. У міській лікарні депутати ознайомилися з роботою кардіологічного, пологового відділень, кабінетом рентгеноскопії та та відділенням функціональної діагностики. Супроводжували депутатів та надавали їм високопрофесійні відповіді та коментарі до поставлених запитань заступник начальника управління охорони здоров’я В.О.Дудник, головний лікар МЦ ПМСД А.В.Ковпак .

Завершення екскурсії відбулося в медико-санітарній частині ВАТ «Полтавський ГЗК» (завідувач Б.Л.Фрідман).

Секретар міської ради Н.Р. Карпець зазначила, що 26 березня спливє 4 роки діяльності депутатів у 5 скликанні. Тож приємним сюрпризом для всіх стала презентація книги « Перекотидоля», автором якої є депутат міської ради минулого скликання, заступник головного лікаря міської лікарні Володимир Васильович Ковпак.