03 квітня у великій залі виконкому Горішньоплавнівської міської ради  відбулася нарада для керівників підприємств, установ, організацій, закладів усіх форм власності, представників громадських організацій щодо проведення 05 квітня Дня благоустрою в місті в рамках щорічної Всеукраїнської акції «За чисте довкілля». Захід пройшов за участі першого заступника міського голови Олександра Чуприни, заступника міського голови Надії Угнічевої, керуючого справами виконкому Світлани Калашнік.

Перший заступник міського голови Олександр Чуприна наголосив на необхідності після зимового періоду навести порядок у місті, особливу увагу звернути на стихійні звалища, провести організоване вивезення сміття. Координатором проведення 05 квітня Дня благоустрою в місті є сектор екології та озеленення департаменту житлово-комунального господарства Горішньоплавнівської міської ради (моб.тел. 0678783627). Кожен мешканець може зробити свій внесок у покращення благоустрою території рідного міста.

Директор ДЖКГ Петро Василюк окреслив завдання підприємствам, установам, організація, закладам усіх форм власності із впорядкування власних, прилеглих та закріплених територій відповідно до Правил благоустрою міста. Підкреслив важливість виконання робіт із ремонту та фарбування малих архітектурних форм, урн для сміття та лавочок, виконання поточного ремонту фасадів будівель, пішохідних доріжок, здійснення обрізки дерев і кущів, висадки зелених насаджень.

Керівникам підприємств Горішніх Плавнів, на балансі яких перебувають підземні комунікації, відновити елементи благоустрою в місцях проведення земельних робіт. Житлово-експлуатаційним підприємствам, ОСББ, ОСН «Тріада-21» провести активну роботу із залучення містян до впорядкування своїх прибудинкових та прилеглих територій, у т.ч. прилеглих лісових масивів. КП «СпецЕко» 05 квітня згідно із заявами підприємств, установ, організацій здійснювати прийом сміття на міському полігоні твердих побутових відходів безкоштовно.

Учасників наради ознайомили із схемами закріплених територій, обговорили із представниками сектору екології та озеленення департаменту житлово-комунального господарства робочі моменти.