10 серпня 2015 в дитячому спортивно-оздоровчому центрі «Горизонт» відбулося відкриття останньої в цьому сезоні четвертої зміни – «Дитинство майбутнього». Близько 430 дітей з Комсомольська, Полтави, Києва, Вільногірська й Іршановська отримали унікальну можливість відпочити, оздоровитися, цікаво та змістовно провести час у колі друзів-однолітків у мальовничому куточку Полтавщини.

Свято відкриття відбулося на літній естраді оздоровчого центру. Привітати дітвору завітали секретар Комсомольської міської ради Світлана Калашнік і директор з управління персоналом та побуту ВАТ «Полтавський гірничозбагачувальний комбінат» Олена Бойченко. Почесні гості побажали горизонтівцям максимально насичено й плідно провести решту літніх канікул, щоб з новими силами приступити до чергового навчального року.

Невеликий концерт завершився святковою дискотекою та феєрверком.