18 лютого у виконкомі Комсомольської міської ради  відбулося чергове засідання ради опіки та піклування, яке провела голова ради, заступник міського голови Надія Дмитрівна Угнічева.

Надія Дмитрівна нагадала присутнім про основні  завдання та  питання, які належать до компетенції ради, що закріплені у її Положенні. Далі комісія перейшла до розгляду та обговоренню матеріалів, що надійшли від громадян.

Члени ради розглянули одне звернення щодо дозволу на продаж нерухомого майна підопічного та чотири звернення громадян щодо клопотання перед судом про призначення їх опікунами над їхніми близькими у зв’язку з розглядом питання про визнання недієздатними.  Одне звернення направлене на розгляд  ради опіки та піклування за місцем проживання громадянина.