28 січня у виконкомі Комсомольської міської ради під головуванням заступника міського голови Надії Дмитрівни Угнічевої відбулося чергове засідання комісії по призначенню субсидій та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям в окремих випадках.

У 2013 році комісією розглянуто 223 звернення, із яких призначено субсидій і пільг – 219, відмовлено – 4.

Сьогодні у ході роботи комісії розглянуто сім звернень щодо призначення субсидій малозабезпеченим громадянам в окремих випадках: у квартирі заявника зареєстрований квартирант, який за даною адресою не проживає; не власник помешкання; на загальну площу житла.

Також розглядалося три звернення громадян про надання пільг за фактичним місцем проживання.