20 червня в малій залі виконкому відбулася зустріч міського голови Дмитра Бикова із представниками Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО) та фінансово-експертною компанією Ramboll.

У ході візиту сторони обговорили можливості міста для участі в інвестиційному проекті в рамках Програми НЕФКО щодо реалізації масштабного енергозберігаючого проекту з реконструкції міської котельні, розташованої по провул. Енергетиків, 31.

Корпорація НЕФКО уклала договір із датською фінансово-експертною фірмою Ramboll,  яка виконувала експертно-технічне та фінансове оцінювання усього міста, Горішньоплавнівської міської ради, КВП «Теплоенерго» м.Горішні Плавні щодо фінансової спроможності участі у проекті реконструкції котельні по вул. Енергетиків, 31 та отримання грантових коштів  від E5P (Європейської екологічної асоціації).

В обговоренні питання про отримання фінансової підтримки для реалізації інвестиційного проекту брали участь спеціаліст з інвестиційних питань Представництва НЕФКО Ронні Нільсон, консультант з технічних питань Представництва НЕФКО Олексій Капустинський; представники компанії Ramboll – технічний експерт Клаус Фафнер, технічний експерт Іван Жученко, екологічний експерт Єкатерина Банг-Андерсен, фінансовий експерт Оксана Ракович, міський голова Дмитро Биков, перший заступник міського голови Олександр Чуприна, секретар міської ради Сергій Дорота, директор ДЖКГ Петро Василюк, представники КВП «Теплоенерго» – директор Микола Лихожон, головний інженер Павло Сніжко, заступник директора з інвестицій Іван Павленко.

У ході обговорення прийшли до спільної думки щодо перспективної реалізації плану реконструкції котельні по провул. Енергетиків, 31. На думку іноземних фахівців, наше місто Горішні Плавні визнано перспективним у сфері реалізації енергоефективних програм системи централізованого теплопостачання.

Остаточне рішення щодо відкриття кредитної лінії для реалізації проекту з реконструкції котельні по провул. Енергетиків, 31 буде прийнято НЕФКО до кінця року.