11 квітня у басейні «Нептун» пройшли змагання з плавання VІІ міської комплексної Спартакіади з шахів, у яких взяло участь 8 команд. До складу команди входило 5 чоловік. Спортсмени пливли 50 м вільним стилем та естафету 4х50 м. Змагання були командні, у залік до командної першості зараховувалося 4 кращих результати учасників команд та результат естафетного плавання.

І місце виборола команда ВАТ «Полтавського ГЗК» (Штанько Максим, Савельєв Олександр, Грипко Михайло, Куреневський Антон, Величко Роман) із загальним часом - 3.32.20;

ІІ місце посіла команда Вищого професійного гірничого училища (Гужва Владислав, Плугатар Валерій, Нестер Олександр, Ніколаєнко Вадим) із загальним часом – 3.44.47

ІІІ місце виборола команда Комсомольського політехнічного коледжу (Жовтяк Сергій, Данилов Михайло, Іваницький Максим, Харламов Максим) із загальним часом – 3.49.59.

Кращий результат в особистій першості показав Штанько Максим (ВАТ «Полтавський ГЗК») пропливши дистанція 50м в/с – 24.72, другий результат у Жовтяка Сергій (КПК) – з результатом 25.33, третій результат у Стайка Олександра (виконком-водоканал) – з результатом 25.90.

В естафетному плаванні кращий результат показала команда ВАТ «Полтавського ГЗК», пропливши дистанцію 4х50м за 1.47.29.

Наступні змагання в залік VІІ міської комплексної Спартакіади серед трудових колективів підприємств, організацій та установ всіх форм власності відбудуться з міні-футболу.