16 квітня у басейні «Нептун» пройшли змагання з плавання VІІІ міської комплексної Спартакіади, у яких взяло участь 10 команд.

До складу команди входило 5 чоловік. Спортсмени пливли 50 м вільним стилем та естафету 4х50 м.

Змагання були командні, у залік до командної першості зараховувалося 4 кращих результати учасників команд та результат естафетного плавання.

І місце виборола команда ВАТ «Полтавський ГЗК»: Штанько Максим, Савельєв Олександр, Гирька Володимир, Куреневський Антон, Величко Роман, із загальним часом – 3.34.16;

ІІ місце посіла команда Комсомольського політехнічного коледжу: Лук’яненко Владислав, Горбань Микола, Данилов Михайло, Малихін Іван, Харламов Максим, із загальним часом – 3.44.94.

ІІІ місце виборола команда Вищого професійного гірничого училища: Книшатко Альберт, Плугатар Валерій, Нестер Олександр, Ніколаєнко Вадим, Антіп’єв Артем, із загальним часом – 3.56.92

У естафетному плаванні кращий результат показала команда ВАТ «Полтавський ГЗК», пропливши дистанцію 4х50 м за 1.47.26.

Наступні змагання в залік VІІІ міської комплексної Спартакіади серед трудових колективів підприємств, організацій та установ усіх форм власності відбудуться з міні-футболу.