24-27 липня 2014р. в с. Рачице (Чехія) пройшов чемпіонат Європи з веслування на човнах «Дракон» серед національних збірних команд. Участь у змаганнях взяли біля 800 учасників із 10 країн Європи (Німеччина, Польща, Великобританія, Угорщина, Словаччина, Росія, Італія, Чехія, Швейцарія, а також Україна).

Національна збірна команда України, до якої входило 15 комсомольчан, була представлена в усіх видах програми чемпіонату Європи. Змагання проводилися по 3 вікових категоріях у чоловічих, жіночих та змішаних класах («premier» - до 40 років, «senior A» – від 40 до 50 років, «senior В» - 50 років і старше).

Медалі чемпіонату Європи були розіграні на трьох дистанціях – 2000м, 200м та 500м.

Наші земляки комсомольчани брали участь у збірних екіпажах вікових категорій: від 40 до 50 років та до 40 років у чоловічих, жіночих та змішаних класах і в загальному підсумку вибороли 3 золоті медалі, 1 срібну та 7 бронзових.

У віковій категорії від 40 років до 50 років:

- Хоруженко Євгеній, Полюхович Микола та Будзинський Микола стали дворазовими чемпіонами у чоловічому класі на дистанціях 200м та 2000м, дві срібні медалі вибороли на дистанції 500м у чоловічому і змішаному класах та бронзову нагороду на дистанції 2000м у змішаному класі «mixed».

У віковій категорії до 40 років:

- Радченко Сергій, Демидов Ігор, Городнюк Денис, Будзинський Дмитро стали чотириразовими бронзовими призерами на дистанціях 200м та 500м у чоловічому та змішаному класах;

- Печенкіна Тетяна, Городнюк Надія, Іванова Олександра, Скляр Інна, Карпова Олена, Гуржій Оксана, Денисенко Ганна стали дворазовими бронзовими призерками на дистанціях 2000м та 500м у жіночому класі «women»;

- Печенкіна Тетяна, Городнюк Надія, Іванова Олександра двічі вибороли бронзові винагороди на дистанціях 200м та 500м у змішаному класі «mixed».

Радченко Сергій, Демидов Ігор, Городнюк Денис, Хоруженко Євгеній, Полюхович Микола, Будзинський Дмитро – працівники ВАТ «Полтавський ГЗК» та ТОВ «Єристівський ГЗК». У минулому вони займалися спортом, хто на професійному рівні, хто на аматорському рівні, але й на даний час хлопці підтримують здоровий спосіб життя, досягаючи високих спортивних результатів, займаючись таким видовищним видом спорту, як веслування на човнах «Дракон», який є доступним для кожного мешканця нашого міста.

Будзинський Микола є не тільки головою ГО «Драгонком», але й спортсменом, неодразовим чемпіоном і призером Всеукраїнських та міжнародних змагань, також цим видом спорту займаються і його сини Дмитро та Ярослав, які брали участь у чемпіонаті Європи у складі збірної команди України.

У загальнокомандному заліку збірна команда України з 10 команд посіла 2 місце, поступившись лише збірній Німеччини.

Цей чемпіонат Європи став дуже вдалим для збірної команди України, 16 разів на міжнародному веслувальному каналі підіймався Державний прапор України і звучав Державний гімн.

Хлопц і дівчата з міста Комсомольська разом зі збірною командою України вкотре довели, що Україна є однією з найсильніших і найспортивніших держав Європи.

Спортсмени команди «Драгонком» висловлюють вдячність директору ДЮСШ №3 Шафоростову А.К., тренеру Мацапурі М.І. та тренеру ГО «Драгонком» Ханчевському С.М. за допомогу у підготовці до змагань такого високого рівня.

Наступні міжнародні змагання, у яких наші спортсмени також будуть брати участь, це чемпіонат Світу, який відбудеться 25-31 серпня 2014р. в Польщі. Побажаємо їм удачі і вдалих стартів.