З 28 лютого по 1 березня в м.Бахмуті Донецької області пройшов чемпіонат України з легкої атлетики серед спортсменів з інвалідністю. У манежі стадіону «Металург» протягом 2 днів змагалися кращі спортсмени із 25 регіонів України.

Три спортсмени зі штовхання ядра, представники нашого міста, увійшли в збірну Полтавської області – Микола Федоренко, Сергій Непомнящих, Андрій Кривчун (тренери – Борис Задворний, Надія Городинець). Хлопці виступили гідно. У скарбничці  горішньоплавнівських спортсменів дві золоті медалі (Микола Федоренко, Сергій Непомнящих) і одна срібна (Андрій Кривчун). Організацією поїздки до м.Полтави займалася громадська організація «Непереможні» під керівництвом Таміли Непомнящих.