З 02.02.2017 по 06.02.2017 року на базі стрілецького тиру міста Горішні Плавні відбувся чемпіонат Полтавської області з кульової стрільби. Від нашого міста в змаганнях взяли участь дві команди: Горішні Плавні -1, Горішні Плавні -2. Команди було складено з кращих спортсменів відділення кульової стрільби ДЮСШ №1. А також у змаганнях взяли участь збірні команди міста Полтави та смт Нові Санжари.

У результаті змагань високу майстерність показали команди нашого міста. Першу сходинку за сумою набраних очок виборола команда Горішні Плавні – 1, друга команда нашого міста посіла ІІ місце. Команда Полтави зайняла третє місце, а команда смт Нові Санжари посіла четверте місце.

З одинадцяти вправ серед чоловіків та жінок усі перші місця зайняли спортсмени нашого міста.

В окремих вправах чемпіонами Полтавської області стали спортсмени нашого міста: Шаманова Надія, Чикунова Катерина, Щербан Поліна, Ковтун Владислав, Хабаров Олексій, Овчаренко Валерій, три золоті медалі виборов Городинець Максим.

Срібними призерами стали Шаманова Надія, Пащенко Дмитро, Ковтун Владислав, Мамчур Євген, Малихін Гліб.

Бронзовими призерами стали Биковських Надія, Чикунова Катерина, Мамчур Євген, Пащенко Дмитро, Олійник Олександр, Кравченко Антон.

Велика подяка тренерам наших збірних команд – Заслуженому тренеру України Євгенію Безпальку та тренеру вищої категорії Віктору Недбайлу за плідну роботу зі спортсменами відділення кульової стрільби ДЮСШ №1.