З 3 по 5 лютого 2014 року відбувся чемпіонат Полтавської області з кульової стрільби серед дорослих, у якому взяли участь спортсмени 4-х збірних команд міст Полтавської області ( м. Комсомольськ, м. Полтава, м. Нові Санжари та м. Лубни) зі спортивною кваліфікацією не нижче ІІІ розряду.

Змагання проходили у стрілецькому тирі ДЮСШ №1. Спортсмени змагалися в 11-х вправах.

У змаганнях визначалася як особиста першість, так і загальнокомандна. Місто Комсомольськ представляли вихованці відділення кульової стрільби ДЮСШ №1. У загальнокомандному заліку м. Комсомольськ посіло перше місце, набравши 629 очок і випередивши команду м. Полтави на 326 очок, яка посіла ІІ місце. Третє місце посіла команда м. Нових Санжар.

В особистому заліку серед жінок наші спортсменки вибороли: 4 золоті, 2 срібні, 2 бронзові нагороди; серед чоловіків: 4 золоті, 5 срібних, 4 бронзові нагороди.

Чемпіонами та призерами Полтавської області стали: Биковських Надія, Пільтяй Вікторія, Коршак Інна, Боцвін Діана, Городинець Максим, Олійник Олександр, Сировня Андрій, Григоренко Владислав, Хабаров Олексій.

Перші офіційні старти 2014 року стали вдалим початком спортивного сезону для наших спортсменів.

Сподіваємося, що це не останні перемоги в цьому році і побажаємо їм успіху.