2 квітня в Полтаві пройшов чемпіонат Полтавської області з дзюдо серед юнаків та дівчат 2003-2004 р.н. Його учасниками стали і комсомольчани. Наше місто представляли вихованці відділення дзюдо Комсомольської ДЮСШ №1 та ОДЮСШ «Олімпійські надії». Юні комсомольчани вибороли 11 нагород. Здобутком комсомольчан стали чотири перших місця, три других місця та чотири третіх.

Серед вихованців ОДЮСШ «Олімпійські надії» на обласному чемпіонаті “золото” завоював Костянтин Рябич, “срібло” вибороли Олексій Росель та Єлизавета Ізосімова, “бронзовими” призерами стали Едуард Шулімов, Артем Черкасов та Богдан Омельченко.

Тренер ОДЮСШ «Олімпійські надії» Олександр Ємченко повідомив: «Кожен із наших вихованців провів по 3-4 зустрічі із суперниками. Хлопці та дівчата не складають рук і продовжують роботу над собою, щоб наступні змагання пройшли ще з кращими результатами, ніж минулого разу».

Вихованці відділення дзюдо Комсомольської ДЮСШ №1 на обласному чемпіонаті також вибороли престижні нагороди. У своїх вагових категоріях чемпіонами стали три дзюдоїсти: Олександр Клепінін (32 кг), Юрій Аладашвілі (38 кг), Олександр Якименко (60 кг). “Срібним” призером став Данило Лебедєв (42 кг). “Бронзу” виборола Софія Бурдукова (36 кг).

Відділ фізичної культури і спорту