20 березня 2014 року в місті Комсомольську розпочався чемпіонат Полтавської області з боксу серед юніорів та молоді.

Мета змагань – визначення найкращих боксерів Полтавщини для подальшої участі збірної області у чемпіонаті України, що відбудеться в м. Умань (Черкаська обл.).

У рамках проведення обласних змагань відбувся турнір серед молодших  юнаків, присвячений 25-річчю виводу радянських військ з Афганістану.

Воїни-інтернаціоналісти міста вручили нагороди турніру юним талановитим спортсменам. Відмічаємо успіх представників відділення боксу ДЮСШ №1: Шаповалова  Руслана, Д’яченко Владислава, Скапцова Максима, Чигрипець Владислава, Писарського Влада, Мірошниченка Олега, Гричука Влада.

Чемпіонат області продовжується. Запрошуємо мешканців міста відвідати змагання, які проходять у ФОК.

Початок змагань:

• 21.03.2014р. – з 1200 год.;
  • 22.03.2014р. – з 1200 год.;
  • 23.03.2014р. – з 1000 год.

Відділ з фізичної культури та спорту