З нагоди Дня Незалежності України з 22 по 24 серпня у Комсомольську пройшов чемпіонат міста з пляжного волейболу серед аматорів.

У змаганнях взяли участь 7 команд (склад команди - 2 особи). Команди змагалися по коловій системі й участь у них брали спортсмени-аматори різного віку.

Після трьохденної боротьби виявлені переможці та призери змагань. І місце виборола команда досвідчених гравців, неодноразових переможців чемпіонатів з пляжного волейболу – «Комсомольськ» (Мормуляк Андрій та Храпач Віталій). ІІ місце посіла команда «Темп» у складі Піскурьова Владислава та Мєшка Петра, які поступилася в усіх іграх лише переможцям. ІІІ місце та бронзові нагороди вручили команді «Аквіум» - Біліченко Василь та Отліков Вячеслав.