13 листопада 2015 року в стрілецькому тирі Комсомольського політехнічного коледжу Кременчуцького національного університету ім.М.Остроградського пройшли змагання з кульової стрільби VІІ міської комплексної Спартакіади, у яких взяли участь 8 команд.

До складу команди входило 5 осіб (незалежно від статі).

Змагання проводилися згідно з діючими правилами з кульової стрільби. Змагання командні. Вправа МГ-2( стрільба з гвинтівки лежачи 10 пострілів).

Командне місце визначалося за найбільшою сумою очок, набраних учасниками команди. У загальнокомандний залік входило чотири кращих результати

І місце виборола команда Комсомольського політехнічного коледжу Кременчуцького національного університету ім.М.Остроградського,

ІІ місце посіла команда освіта – спорт,

ІІІ місце виборола команда ТОВ « Єристівський ГЗК»,

ІV місце – команда ВАТ «Полтавський ГЗК»,

V місце – команда ПБЛ,

VІ місце – команда виконком –ЖКГ,

VІІ місце – команда Вищого професійного гірничого училища,

VІІІ місце – команда Дмитрівки

Наступні змагання в залік VІІ міської комплексної Спартакіади серед трудових колективів підприємств, організацій та установ усіх форм власності відбудуться з волейболу.

Таблиця загальнокомандного заліку після семи видів

Шахи

Шашки

Плавання

Міні-футбол

Настільний теніс

Кульова стрільба

Загальна кіл-ть очок після семи видів

Полтавський ГЗК

11

КПК

25

ВПГУ

28

Єристівський ГЗК

30

Дмитрівка

37

Освіта- Спорт

37

Виконком-Водоканал

45

ПБЛ

49

Духовна семінарія

51

Команда-переможець чемпіонату міста з кульової стрільби була нагороджена грамотою. А гравці команди грамотами та медалями відділу фізичної культури та спорту.

Відділ фізичної культури та спорту