Богдан Головатий виграє етап Кубка України.

На курорті Буковель відбувся ІІІ тур фінальної частини Кубка України з фрі-файту (дивізіон Еліта, розділ ММА) — «Кубок Буковеля», в якому виступили наші земляки з Комсомольська — вихованці заслуженого тренера України Володимира Шемарова.

Богдан Головатий став переможцем турнірної «четвірки» у ваговій категорії до 61 кг. У півфіналі він переміг Геннадія Подмазка (Одеса) — у другому раунді, застосувавши важіль ліктя. У фіналі комсомольчанин переміг Тараса Титаренка (Долина) — одностайним рішенням суддів. Богдан Головатий — майстер спорту міжнародного класу, чемпіон світу з фрі-файту, багаторазовий чемпіон України з фрі-файту. Ще до початку ІІІ етапу Кубка України в Буковелі — у рейтингу Топ-10 бійців ММА України за версією сайту Profc.com.ua (станом на 1 лютого 2014 року) Богдан Головатий перебував на 8-й позиції (до 61 кг).

А ось Володимиру Папуші з Комсомольська (він — теж майстер спорту міжнародного класу, віце-чемпіон світу з фрі-файту, чемпіон Європи з фрі-файту, чемпіон України з фрі-файту, володар Кубка України з фрі-файту) цього разу не пощастило — наш земляк уже у півфіналі турнірної «четвірки» бійців (до 77 кг) програв Руслану Крюкову (Дніпродзержинськ) — на прийомі «гільйотина», у третьому раунді.