Сьогодні 12 вересня 2014 року в м. Комсомольську розпочалася благодійна акція «Милосердя» по збору коштів для лікування тяжко хворого Дяковського Колі, 2006 р.н. Хлопчик хворіє на гемофілію і потребує щотижневих ін’єкцій дороговартісного препарату. Вартість ампули складає 2 900 грн. Родина дитини не має коштів на лікування сина.

Акцію організовано за підтримки міської влади відділом у справах сім’ї та молоді за участю учнів навчальних закладів міста.

Міський голова С.А.Супрун, секретар Комсомольської міської ради С.О.Калашнік, перший заступник міського голови Д.Г.Биков, заступник міського голови Ю.М.Муха зробили грошові вклади першими, промовили теплі напутні слова волонтерам.

Сергій Андрійович зазначив, що вдячний молоді Комсомольська за виявлену ініціативу, побажав організаторам миру, добра, злагоди, міцного здоров’я, а Миколці – доброго самопочуття.

Благодійний фонд «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» надавав сім’ї хлопчика матеріальну допомогу й раніше. Народний депутат України К.В.Жеваго й тепер не залишиться осторонь біди маленького комсомольчанина, кошти на лікування хлопчика будуть виділені. За клопотанням першого заступника міського голови Д.Г.Бикова фінансова  допомога буде виділена ВАТ «Полтавський ГЗК».

Юрій Миколайович пообіцяв надати матеріальну допомогу сім’ї Дяковських як депутат Полтавської обласної ради.

Світлана Олександрівна підсумувала: «Коли так тяжко хворіють діти – це страшна біда. Територіальна громада може об’єднатися, спільними зусиллями сприяти покращенню стану здоров’я Миколи».

Молодь розпочне активний збір коштів з наступного тижня. З понеділка біля чергового виконавчого комітету міської ради, в управлінні ВАТ «Полтавський ГЗК» буде розташована скриня для благодійних внесків. З 16 по 19 вересня в Комсомольську будуть проведені вуличні акції.

Батьки хлопчика, Дяковський Віталій Миколайович і Ольга Миколаївна, звертаються до небайдужих комсомольчан із проханням надати допомогу.