7 травня 2014 року у малій залі виконкому Комсомольської міської ради за участю міського голови Сергія Андрійовича Супруна, заступника міського голови Надії Дмитрівни Угнічевої, начальника відділу у справах сім’ї і молоді Тетяни Володимирівни Оробченко, голови молодіжного депутатського клубу Руслана Івановича Клименка, представників навчальних закладів міста, керівників і учасників Школи танцю «Rema Dance Family» відбулася передача коштів, зібраних під час проведення благодійного фестивалю «Діти – дітям», сім’ям з дітьми, які потребують лікування.

Керівник міжнародного молодіжного проекту «Партнерів єднає мелодія пісні», у рамках якого проходив фестиваль, депутат міської ради, директор Комсомольської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Усатенко Віра Миколаївна привітала учасників зібрання, подякувала за активну роботу під час проведення фестивалю, висловила щиру подяку учасникам благодійних концертів, усім, хто долучився до збору коштів діткам, які цього вкрай потребують.

Міський голова Сергій Андрійович Супрун звернувся до організаторів і учасників благодійного фестивалю зі словами глибокої вдячності за важливу й почесну виконану роботу. Адже найцінніше в кожного дорослого – збереження життя дітей, забезпечення миру і спокою. Батькам діток, які потребують лікування, побажав мужності й витримки. І запевнив, що міська влада робитиме все можливе, щоб надавати допомогу дітям.

Зі словами вдячності до учасників фестивалю і організаторів «Діти – дітям» виступив голова молодіжного депутатського клубу Руслан Іванович Клименко, керівник Школи танцю «Rema Dance Family» Світлана Цимбал подякувала за надану можливість взяти участь у благодійному фестивалі й послужити дітям своїм талантом і вміннями.

Начальник відділу у справах сім’ї і молоді Тетяна Володимирівна Оробченко запевнила батьків, присутніх на зустрічі, що благодійні кошти від усіх небайдужих комсомольчан обов’язково допоможуть їхнім діткам, бо вони помножені позитивною енергетикою усіх дітей-учасників фестивалю.

За час проведення благодійного фестивалю «Діти – дітям» зібрано 17 861 грн. Ці кошти були передані родинам, у яких дітки потребують лікування. Почесну місію доручено було виконати родині Цимбалів й учасниці «Rema Dance Family». Свою допомогу діткам передали першокласники Комсомольської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, які не змогли відвідати благодійний концерт.