Благодійні кошти – на лікування Іринки Веремієнко

Не бути осторонь чужого горя – головний принцип милосердя. Саме його виявили комсомольчани, прийшовши на допомогу 9-річній Іринці Веремієнко, учениці НВК, яка тяжко захворіла. Лікування досить високовартісне, і на нього родина дівчинки вже витратила усі кошти, що мала. Тому відділом у справах сім’ї та молоді було організовано акцію «Милосердя», до якої активно долучилися навчальні заклади міста, Дитяча рада, Парламент дітей. Остання збирали гроші на вуличних акціях. А також відповідні скриньки для збору коштів були розмішені у школах, дошкільних закладах, у будівлях міської ради, УПСЗН, поліклініки, підприємства ТІКО.

16 жовтня начальник відділу у справах сім’ї та молоді Т.В. Оробченко та заступник міського голови Н.Д. Угнічева у присутності представників навчальних закладів урочисто передала бабусі Іринки зібрані гроші - 32809,20 грн. Ще раніше дитячим та педагогічним колективом НВК було зібрано та передано 3550 грн для лікування дівчинки. Тетяна Володимирівна Оробченко та бабуся дівчинки подякували усім, хто долучився до збору коштів і з добрим серцем допоміг у лікуванні дівчинки.

Видужуй, Іринко!

Тетяна ТЕРЕН.