Асоціація спортивних журналістів 24 грудня 2014 року підвела підсумки спортивного 2014 року й нагородила найкращих спортивних журналістів пам’ятними відзнаками. Почесну місію вручення відзнак виконали перший заступник Міністра молоді та спорту України Ігор Гоцул, заступник Міністра молоді та спорту України Олена Підгрушна, член виконкому Національного олімпійського комітету України та президент Федерації стрільби України Олег Волков. Також були нагороджені лауреати у 27 номінаціях АСЖУ.

У номінації «Найспортивніше місто України» перемогу здобуло наше рідне місто Комсомольськ. Начальник відділу фізичної культури і спорту Віктор Подрезан одержав Почесну грамоту і кубок Асоціації спортивних журналістів України.

Відзнаки переможцям номінацій «Краща прес-служба» і «Золоті пера і голоси АСЖУ» – прес-службі ФК «Гірник-спорт» і Анатолію Янголю (прес-аташе ФК «Гірник-Спорт») – вручив президент Асоціації спортивних журналістів України Михайло Волобуєв на святкуванні 20-річного ювілею футбольного клубу «Гірник-Спорт» у Комсомольську.