Громадською організацією Асоціація сприяння міжнародному бізнесу та розвитку (АСМБР, м. Кременчук, Україна) розпочато підготовку чергового Проекту «Європейська мозаїка», в рамках якого, з 09 по 14 серпня 2014 року група народної дипломатії відвідає міста Краків, Прага та Вроцлав, де планується ознайомлення з історичною та культурною спадщиною трьох міст, проведення зустрічі у державних інституціях та меріях міст, відвідання вищих навчальних закладів, спілкування з молоддю тощо.

Вартість поїздки складає 285 євро і включає: оплату дороги комфортабельним автобусом, візову підтримку, медичне страхування, проживання у готелі із сніданками, екскурсійну програму. Візовий збір для дорослих додатково складає 35 євро.

До участі в Проекті запрошуються представники української молоді, журналісти, вчителі, представники органів місцевого самоврядування – всі зацікавлені особи, які цікавляться європейськими традиціями, історією, освітою та культурою, досвідом реформ та мають чинний закордонний паспорт або проїзний документ дитини (закордонний паспорт для неповнолітнього).

Про свою зацікавленість та бажання взяти участь у Проекті, просимо повідомити працівників АСМБР електронною поштою (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) або за телефонами (0536)791603, (05366)33013, (098)4657641, (050)3460219 та надіслати заповнену анкету учасника до 04 липня 2014 року. Анкета учасника в електронному вигляді розміщена на офіційному сайті Комсомольської міської ради Полтавської області hp-rada.gov.ua (анкету завантажити   [attachment=76]  ).

Для організаторів групи від 15 осіб і більше надається право безкоштовної поїздки. Виїзд здійснюється з м. Кременчука та м. Києва.