11 серпня у міськвиконкомі відбулась апаратна нарада за участю першого заступника міського голови Ю.М. Мухи.

Юрій Миколайович зазначив, що найголовнішою подією, яка трапилась протягом останніх двох тижнів, є боротьба з наслідками стихійної повені, що трапилась на території західної України. «Допомогти постраждалим внаслідок стихійного лиха є святим обов\'язком кожного з нас», - підкреслив у своєму виступі Юрій Муха. Юрій Миколайович запропонував частину заробітку перерахувати у Городенківський район Івано-Франківської області (саме він закріплений за Полтавщиною згідно із пропозицією Президента України В. А. Ющенка).

Юрій Муха ознайомив присутніх із фінансовим станом міського бюджету на 1 серпня 2008р.

Традиційно, велику увагу міська влада приділяє питанням благоустрою. Напередодні державного свята (Дня Незалежності України) і проведення 9 Міжнародного фольклорного фестивалю «Калинове літо на Дніпрі» міськвиконком 16 серпня о 8.00 ініціює проведення міського суботника з тим, щоб навести лад на території, прилеглій до набережної Дніпра. На цьому наголосив Юрій Муха. Також Юрій Миколайович попросив громадське формування «Міська міліція» активізувати роботу по складанню адмінпротоколів на порушників правил благоустрою. Активно допомагають міській владі навести лад у місті підприємці Комсомольська. Так, Фонд підтримки підприємництва оголосив конкурс на найкращий об\'єкт благоустрою. Підсумки конкурсу будуть підбиті наприкінці серпня поточного року, тоді ж визначиться переможець, який отримає заохочувальний приз. У рамках цього ж конкурсу спеціальна комісія визначить найгірший об\'єкт благоустрою, вручивши суб\'єкту господарювання «антипремію».

Секретар міської ради Н.Р. Карпець ознайомила присутніх із графіком засідань постійних комісій міської ради, які розпочнуть свою роботу з 11 серпня, сесію міської ради призначено на 20 серпня. Неля Ростиславівна розповіла також, що 30 липня відбулось третє засідання комісії з питань найменування (перейменування) об\'єктів внутрішньоміського середовища, увічнення подій та пам\'яті видатних діячів у м. Комсомольську, яка, зокрема, вирішила настіпне:

- рішення Комсомольської міської ради п\'ятого скликання «Про затвердження переліку назв вулиць та провулків м. Комсомольська» вважати таким, що відповідає чинному законодавству;

- доручити міському відділу освіти провести консультації зі знавцями української мови з Інституту української мови м. Києва щодо повноти та правильності назв вулиць, провулків, площ, інших об\'єктів внутрішньоміського середовища міста Комсомольська. Результати повідомити на наступному засіданні даної комісії;

- доручити управлінню архітектури і містобудування міськвиконкому в разі появи нових вулиць, площ, провулків та скверів, звертатися за консультацією щодо правильності написання назв до Інституту української мови м. Києва;

- довести рішення комісії міському голові та депутатському корпусу.

21 серпня у Комсомольську планується провести єдиний день інформування населення - зазначила Н.Р. Карпець. Крім того, у місті проводиться активна організаційна робота щодо відзначення Дня Державного прапора України.

Начальник відділу статистики Т.А. Максименко ознайомила присутніх із середніми показниками заробітної плати по місту у період з січня по червень та за червень поточного року, і ознайомила присутніх із ситуацією щодо природного скорочення населення по м. Комсомольську. Так, у червні середня заробітна плата по місту становила 2 244,84 грн. Станом за січень-червень 2008р. у Комсомольську народилося 225 немовлят, померло 312 осіб; таким чином, природне скорочення становило 87 осіб.

Начальник відділу культури і туризму Ірина Зеленська розповіла про заходи, до яких залучається відділ протягом найближчих днів. Так, 17 серпня на садибі Хіврі у Великих Сорочинцях в рамках закриття Сорочинського ярмарку виступатимуть творчі колективи Палацу культури і творчості: народний хор «Славутич», ансамблі «Барви», «Дніпряночка», «Веселка». З 19 серпня у Комсомольськ почнуть з\'їжджатися учасники 9-го міжнародного фольклорного фестивалю «Калинове літо на Дніпрі». Так, цього дня наше місто чекає гостей із Кіпру та Туреччини. Офіційне ж відкриття фестивалю відбудеться 21 серпня о 19.00 на Театральній площі.