26 серпня у міськвиконкомі відбулася апаратна нарада за участю міського голови С.А. Супруна.

Сергій Андрійович зазначив, що найголовнішою подією, яка трапилась протягом минулого тижня, став ІХ Міжнародний фольклорний фестиваль "Калинове літо на Дніпрі". Висловив слова щирої вдячності організаторам та всім службам, що взяли участь у підготовці й проведенні цього заходу. Гості високо оцінили рівень організації фестивалю та відзначали охайність, чистоту нашого міста, але міський голова назвав проблеми, які хоча й не потрапили в поле зору учасників фестивалю, та все ж потребують негайного розв\'язання. Це - несвоєчасне вивезення сміття із дворів, засміченість Театральної площі після концертів. Заступник міського голови Прокопенко Т.В., начальник УЖКГ Василюк П.Б отримали доручення посилити контроль за укладенням договорів на вивезення сміття мешканцями квартир, що виконують ремонтні роботи та реконструкцію житлових приміщень і розробити Програму вивезення та утилізації сміття в м. Комсомольську, яка б передбачала роздільне збирання твердих побутових відходів, придбання нової техніки, окремі видатки на прибирання місць масового відпочинку комунальними службами. Всім уповноваженим особам запропоновано активізувати роботу по складанню адмінпротоколів на порушників правил благоустрою.

Особливо болюче вразило міського голову понівечення двох скульптур на дитячому майданчику по вул. Леніна, 23, що трапилось 21 липня, в день відкриття фестивалю. Сергій Андрійович назвав цей факт вандалізмом, а причинами, що його породили є невихованість і зневага деяких мешканців до намагань міської влади опорядкувати місця відпочинку дітей і дорослих.

Міський голова ознайомив присутніх із станом виконання міського бюджету та нагадав головним розпорядникам коштів, що розпочинається робота по формуванню бюджету на 2009 рік, а тому необхідно вчасно подати свої заявки до обласних управлінь.

Турбує міську владу і стан справ у паливно-енергетичному комплексі. Щомісячно зростає ціна на газ, відбулося підвищення тарифів на електроенергію, як наслідок КВП "Комсомольськтеплоенерго" працює збитково. Підприємство змушене взяти кредит на 2 млн. грн., сподіваючись отримати ліміти в опалювальний період 2008-2009 р.р. Якщо ситуація не зміниться, то виконком вимушений буде переглядати тарифи на опалення або компенсувати збитки КВП " Комсомольськтеплоенерго" із міського бюджету.

Наближається осінь, а разом з нею і дощова погода, тому Сергій Андрійович дав доручення начальнику У по І та Б Кравченко О.М. прискорити роботи по ремонту покрівель у навчально-виховних закладах міста, завершити реконструкцію стели "Хто загинув за Дніпро, буде жити вічно" та розпочати відновлення стадіону "Гірник".

Міський голова повідомив про отримання ДКП "Міськсвітло" автопідіймач, придбаної за кошти обласного бюджету.

Надзвичайна подія сталася 24-25 серпня в місті. Спалахнув полігон утилізації твердих побутових відходів. Пожежу вдалося приборкати зусиллями працівників і технічних засобів ВАТ "ПГЗК". Начальнику УЖКГ Василюку П.Б. Сергій Андрійович доручив розробити План дій щодо локалізації пожежі на полігоні утилізації ТПВ, призначити відповідальних та закріпити техніку на випадок повторення подібної ситуації.

Секретар міської ради Н.Р. Карпець прозвітувала про заходи проведені до Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України в місті.

Перший заступник міського голови Ю.М. Муха подякував всім, хто вийшов на суботник 16 серпня за сумлінне прибирання території, прилеглої до набережної Дніпра.

Заступник міського голови Л.М. Биндич проінформувала про готовність шкіл до нового навчального року та сповістила графік перевірки стану готовності до занять ДЮСШ і шкіл естетичного виховання. Повідомила, що урочисті лінійки, присвячені Дню Знань розпочнуться 01.09.2008 р. о 8.00 годині ранку. Дзвоник сповістить учнів про початок ювілейного навчального року в ЗОШ № 4 у 30-тий, а в ЗОШ № 6 у 25-тий раз.

Начальник відділу культури і туризму висловила слова вдячності всім, хто допоміг провести ІХ Міжнародний фольклорний фестиваль "Калинове літо на Дніпрі".