12 жовтня у міськвиконкомі відбулася апаратна нарада за участю міського голови С.А. Супруна.
На початку апаратної наради Сергій Андрійович висловив слова щирої вдячності начальнику відділу культури і туризму Зеленській І.І., всім службам, що взяли участь у підготовці й проведенні Всеукраїнського фестивалю "Козацькі сурми", присвяченого Дню українського козацтва, що проходив у місті 09-11 жовтня 2009 р.
Як зазначив міський голова, головною подією майбутнього тижня стане початок опалювального сезону. Система теплопостачання готова до подачі теплоносія, знаходиться у технічно належному стані. Першими отримають тепло дитячі садки і лікарня, потім школи і житловий фонд.
Яким буде опалювальний сезон 2009-2010 р.р.? Сергій Андрійович вважає, що складним. Відсутня оплата по заліках між КВП "Комсомольськтеплоенерго" та НАК "Нафтогаз України". Документація по заліку на суму 2 млн. 864 тис. грн. вчасно оформлена і підписана. Міністерство фінансів України, поки що, зволікає із перерахуванням коштів, можливо, із-за їх відсутності. А тому місто не отримало лімітів на газ на жовтень.
Невідомо ще якою буде ціна на газ. На минулому тижні за участю Прем’єр-Міністра України Юлії Тимошенко пройшла відеоселекторна нарада. Юлія Володимирівна рекомендувала НАК "Нафтогаз України" не підвищувати ціну на газ у наступному опалювальному сезоні. Повідомила, що борги за газ будуть обкладатися пенею. Сергій Андрійович зазначив, якщо ціна зросте, можливо вимушені будемо переглядати тарифи на послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води, що надаються КВП "Комсомольськтеплоенерго".
Міський голова Сергій Супрун ознайомив присутніх із станом виконання міського бюджету. Прогнозується перевиконання його показників. Відмітив, що до нього від головних розпорядників надходить багато звернень про додаткове фінансування. Скоріше всього вони не будуть задоволені, тому що в першу чергу кошти будуть направлені на оплату за газ. Можливо прийдеться брати кредит, що теж потребує додаткових фінансових ресурсів на його обслуговування.
Сергій Андрійович розповів, про намір Почесного громадянина міста Комсомольська Олександра Мороза, що мешкає в Австрії, заплатити податки на свої доходи в Україні. Міський бюджет отримає декілька мільйонів гривень, які планується вкласти у будівництво пам’ятника Пресвятої Богородиці на Козацькій могилі. Це щедрий подарунок рідному місту до його 50-ного ювілею і вияв опіки наших земляків.
Секретар міської ради Н.Р. Карпець озвучила графік засідань постійних комісій та заходи, які планує провести міська рада на цьому тижні.
Повідомила, що на зборах клубу першопрохідців "Полтавська магнітка", що проходили 7 жовтня завершено роботу по складанню списків для меморіалу першопрохідцям нашого міста. Вирішено за номером 1 у списку розташувати Строну А.О, а далі в алфавітному порядку 2126 осіб, без виділення конкретних заслуг кожного.
Перший заступник міського голови Муха Ю.М. проінформував про хід безкоштовної приватизації земельних ділянок громадянами міста.
Заступник міського голови Л.М. Биндич розповіла про заходи, що планується провести в найближчий час, серед них: 14 жовтня – урочисті проводи юнаків до Збройних Сил України, 16 жовтня – святкування 40-річного ювілею ЗОШ № 2, 21 жовтня – вручення на сесії міської ради посвідчення "Почесного донора України".
Керуюча справами виконкому Кошара Л.Б. нагадала, що 20 жовтня останній день подання керівниками управлінь та відділів проектів рішень та матеріалів на засідання виконкому Комсомольської міської ради, яке відбудеться 27 жовтня. У жовтні проведення прямого проводу на міському радіо та телепередачі на ТРК "ГОК" "Діалог з владою" заплановано відповідно на 26 і 27 жовтня, тож відповідальним посадовим особам слід завчасно підготуватися. Висловила занепокоєння низькою активністю деяких керівників по підготовці відповідних клопотання і характеристик для нагородження сумлінних працівників до 50-річчя міста.
Начальник відділу культури і туризму Зеленська І.І. подякувала всім керівникам за активну участь у проведенні Всеукраїнського фестивалю "Козацькі сурми". Зазначила, що виникла проблема в питаннях фінансового провадження, внаслідок незадовільної роботи казначейства. Її підтримали керівники бюджетних установ, управлінь та відділів виконкому – головні розпорядники коштів.
Начальник юридичного відділу міськвиконкому Ольга Гуріна розповіла про участь у міжрегіональних муніципальних слуханнях "Конституційні засади організації місцевої влади" за участю керівників органів державної влади, посадових осіб органів місцевого самоврядування, провідних вчених Донецької, Луганської, Полтавської, Сумської та Харківської областей, що проходили 2 жовтня на базі Національної юридичної академії ім. Ярослава Мудрого.