30 листопада відбулась апаратна нарада у міського голови С.А. Супруна. Сергій Андрійович приділив увагу питанням фінансовим, житлово-комунального господарства, охорони здоров\'я тощо.

Міський голова повідомив, що Держбюджет 2010р. навряд чи буде прийнято до кінця поточного року, але головним розпорядникам коштів немає підстав для хвилювань: сьогодні всі галузі повністю забезпечені фінансовими ресурсами для виплати заробітної плати працівникам і для проплати за енергоносії. «Та незважаючи на це, необхідно використовувати фінансові ресурси з максимальною економією, адже невідомо, яка фінансова ситуація чекає нас після новорічних свят», - підкреслив С.А. Супрун.

Розповів Сергій Андрійович і про селекторну відеонараду, що проводила 3 листопада Ю.В. Тимошенко, де обговорювались 2 питання: про стан справ з епідемією грипу і про стан розрахунків за енергоносії в регіонах країни.

С.А. Супрун дав доручення міській СЕС і управлінню охорони здоров\'я постійно інформувати міськвиконком про епідситуацію у Комсомольську. Також прем\'єр-міністр дала доручення контролюючим службам у строк до 10 грудня здійснити по всій Україні перевірки на підприємствах теплоенергетики з тим, щоб виявити причини несвочасних проплат, - повідомив Сергій Андрійович. У зв\'язку з цим міський голова звернувся до головних розпорядників коштів з дорученням надати об\'єктивну, детально прораховану інформацію про ліміти витрат холодної, гарячої води і електричної енергії.

С.А. Супрун повідомив, що з 1 січня 2010р. вступає в силу закон «Про засади запобігання та протидії корупції», і рекомендував усім присутнім детально його вивчити.

Ще одна тема, яка потребує особливої уваги — громадські слухання, - зазначив Сергій Андрійович. «Уже складено графік проведення зустрічей заступників міського голови у трудових колективах з метою роз\'яснення Концепції розвитку прибережної зони Дніпра», - повідомив він.
Міський голова покритикував комунальні служби за несвоєчасне вивезення листя: «Якщо сміттєзбиральна машина не справляється із поставленими завданнями, є ще 2 нових трактори. Організуйте роботу таким чином, щоб сніг не покривав купу листя».

Секретар міської ради Н.Р. Карпець повідомила дату проведення громадських слухань — 11 грудня і чергової сесії Комсомольської міської ради — 16 грудня. Також Неля Ростиславівна зазначила, що відділом державного реєстру виборців готується подання на окружну територіальну комісію, щоб отримати наскрізну нумерацію виборчих дільниць по м. Комсомольську.

«До нас дійшла новина: по квартирах комсомольчан ходять агітатори однієї із політичних сил зі списками виборців і представляються помічниками виконкому. Хочу наголосити: ніхто не уповноважував цих осіб займатися уточненням даних комсомольчан. Ніхто не має права брати списки виборців і використовувати їх у своїй передвиборчій агітації», - зазначила секретар міської ради.

Заступник міського голови Л.М. Биндич розповіла про культурно-масові заходи, які планується провести в місті найближчим часом.

Керуюча справами виконкому Л.Б. Кошара повідомила дату проведення чергового засідання виконкому — 22 грудня. Любов Борисівна попросила управління відділи і служби виконкому здати до загального відділу свої пропозиції до плану роботи, внутрішнього навчання і графіку відпусток, а також прозвітувати про роботу тих працівників, хто перебуває у кадровому резерві. Керуюча справами приділила увагу і питанню трудової дисципліни у виконкомі (зокрема, це стосується дотримання режиму роботи працівниками міськвиконкому). Любов Борисівна наголосила: ще є час (до 15 грудня) передплатити періодичні видання - «Голос України», «Урядовий кур\'єр», «Зоря Полтавщини» і «Громадська думка».

Начальник міського фінансового управління В.І. Баландіна звернулась до керівників управлінь, відділів і служб виконкому з проханням вчасно подавати розрахунки, щоб скласти тимчасовий розпис, яким користуватиметься місто до прийняття міського бюджету.