2 лютого Комсомольський міський голова Сергій Супрун взяв участь у апаратній нараді голови Полтавської ОДА Валерія Головка.

У ході наради з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади були розглянуті питання: про хід виконання заходів та вирішення проблемних питань на території області щодо мобілізації людських і транспортних ресурсів; про створення рот охорони, загонів самооборони з метою забезпечення територіальної оборони районів (міст); про переведення Полтавської територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту України в режим підвищеної готовності.

Під час наради Валерій Головко дав доручення головам райдержадміністрацій, міським головам про виконання заходів, передбачених Положенням про єдину державну систему цивільного захисту.

За результатами роботи з підвищення готовності засобів цивільного захисту у місті буде проведено перевірку, навчання населення.

Міський голова С.Супрун дав відповідні доручення з організації роботи на місцях.

За матеріалами http://www.oblrada.pl.ua/