Апаратна нарада міського голови

22 жовтня міський голова С.А.Супрун провів апаратну нараду з керівниками управлінь, відділів, структурних підрозділів, начальниками відповідних служб. На початку наради міський голова зосередив увагу на питанні готовності виборчих дільниць до виборів. Він звернув увагу керівників правоохоронних органів, громадського формування на забезпечення порядку в передвиборчий та виборчий період. В нинішньому році окружна виборча комісія знаходиться саме в Комсомольську, тож відповідальність на нас покладена надзвичайно велика, зауважив очільник міста. Підготовлено проект розпорядження про чергування керівників усіх установ і організацій з метою організованого проведення виборчого процесу. З 25 жовтня правоохоронні органи, представники МНС несуть службу на виборчих дільницях. У день виборів нестимуть чергування чотири бригади «швидкої допомоги». Міський голова зауважив про своєчасність зняття виборчої агітації в останній агітаційний день.

Далі на нараді йшла мова про роботу галузі житлово-комунального господарства. Міський голова висловив службам своє занепокоєння з приводу частих відключень води в житлових будинках. До того ж, по вулиці Гірників після ремонту водогону залишилась невпорядкованою територія. Тому на контролі відповідних служб питанням №1 має бути подача гарячої та холодної води. Сергій Андрійович також висловив незадоволення з приводу несвоєчасності закінчення термінів робіт на різних об’єктах міського господарства.

Заступник міського голови Ю.М.Муха наголосив на необхідності продовження роботи по державній програмі «Доступне житло». Також він акцентував увагу на те, що з 7 жовтня набув чинності закон про адміністративні послуги, яким визначено порядок надання таких послуг, формування Реєстру та Єдиного державного порталу адміністративних послуг; визначено критерії, за якими встановлюється розмір плати за послуги; запроваджено порядок, за яким фізична особа має право на отримання адміністративної послуги у відповідному адміністративному органі чи центрі. Адміністративний центр, як зазначив Юрій Миколайович, буде створено у Комсомольську.

Керуючий справами виконкому Л.Б.Кошара повідомила про проведення чергового засідання виконкому, яке відбудеться 27 листопада. На розгляд виноситимуться такі важливі питання, як план соціально-економічного розвитку міста, про зайнятість населення; про організацію харчування дітей; про діяльність культурної сфери.

Начальник міліції І.Г.Туль повідомив присутніх про стан правопорядку в місті. Він зазначив, що по місту із 38 зареєстрованих злочинів 26 – розкрито. Один з них – пограбування магазину, інший, що стався в ніч на 21 жовтня, - пожежа будівлі магазину – за фактом ведеться розслідування.